Къщата с Лозницата в Жеравна е олицетворение на българското възрожденско наследство, разположена в архитектурния резерват с най-запазените възрожденски къщи в България. Изберете незабравима почивка в автентичната обстановка на този великолепен български дом от епохата на Възраждането.
Жеравна е очарователно село, разположено в планинския регион на България, привличащо туристи с традиционното си възрожденско настроение. Отдайте се на релаксация и спокойствие далеч от градската суматоха и се потопете в идилията на възрожденска България.
Посещението в Къщата с Лозницата ви предоставя уникална възможност да се насладите на уютните стаи, декорирани в автентичен стил, и на прекрасната гледка към околността.
Къщата предлага комфортно настаняване и богата закуска, която ще зареди вашите дни с енергия и добро настроение. Жеравна е разположена близо до природни забележителности, подходящи за екотуризъм и разходки сред природата. Насладете се на комбинацията от история и природа, която това магическо място предоставя.
Гостите на Къщата с Лозницата могат да опознаят региона, който е известен със своите традиции и уютна атмосфера. Къщата с Лозницата е идеално място за двойки, които търсят романтично скривалище, като същевременно е подходяща и за любителите на тишина и природа.
Забележителности в близост до Къщата с лозницата, Жеравна, Жеравна
Нощувка в Желана в Зарковата къща + механа и барбекю
Посрещнете Нова година в Жеравна: 3 нощувки за 12 души в Хаджигергевата къща
Нощувка със закуска и вечеря от къща за гости в Жеравна
Нощувка в самостоятелна къща с закуска в комплекс Милен-Продановите къщи, Жеравна
Нощувка за двама със закуска в автентичната Хаджигергевата къща
Нощувка със закуска в къща за гости Кенара, Жеравна
Жеравна: Нощувка за 23 човека с барбекю и механа в Заркова Къща
Невероятна почивка в Жеравна до края на Декември в Къща за гости Златна Ореша
Почивка в Жеравна: възрожденски стил, сезонен басейн, закуска
Почивка в традиционна Жеравна с уют и български дух за празниците
Почивка в Жеравна до 28 декември: автентични празници с къща Лозницата