• Валидност на ваучера: от 29 Ноември до 12 Декември 2023г.
• Ваучерът важи за един човек, настанен в двойна стая при максимално заемане на редовните легла.
Доплащания:
• Единично настаняване - закупува се ваучер и се доплаща 9540лв. (общо 9986лв.)
• Всички доплащания се извършват при подписване на договора.
Условия за записване и плащане:
• Депозит при записване в размер на 1800лв. (без включения ваучер);
• Второ плащане до 29.08.2023г. - 2500лв. (без включения ваучер);
• Доплащане до 65 дни преди заминаване.
Анулации и неустойки:
• До 96 дни преди отпътуване - 10% от общата сума по договор (без включения ваучер);
• От 95 до 66 дни преди отпътуване - 30% от общата сума по договор (без включения ваучер);
• От 65 ден до 40 ден преди отпътуване - 50% от общата сума по договор (без включения ваучер);
• От 40 дни до датата на заминаване - пълната стойност на пътуването.
• Преотстъпване на пътуването на друго лице и смяна на име без неустойка - до 20 дни преди заминаване.
• При невъзможност от пътуване поради забрана или ограничения в следствие на епидемичната обстановка, свързана с Covid-19, заплатената сума се възстановява в пълен размер в рамките на 14 дни от датата на отпътуването.
Необходими документи:
• Данни по лична карта, задграничен паспорт с валидност 6 месеца след датата на приключване на пътуването (12.06.2024г.) и 2 свободни страници;
• За деца под 18 г., пътуващи без родител/и - нотариално заверено родителско разрешение за напускане на страната от непътуващия родител/и (оригинал и 1 копие).
• За деца, чиито родители са с различни фамилии, се изисква копие от акт за раждане на детето, в който да са вписани и двамата родители.
• Минимален брой туристи: 14 човека
• Срок за уведомяване при недостигнат мин. брой туристи - до 20 дни преди тръгване: до дата: 09.11.2023г.
• При недостигнат минимален брой от 14 туристи, но не по-малко от 10 туристи, се доплащат 401лв.;
Визов режим:
• За български граждани не се изисква виза за посещение на Колумбия.
Медицински изисквания:
• Към 09.02.2023г. за осъществяване на пътуването не се изисква сертификати и задължителни имунизации, за медицинските изисквания и/или препоръки за Covid-19 ще бъдете допълнително уведомени.
• Пътуването е свързано с пешеходни обиколки, поради което не е подходящо за лица с намалена или ограничена подвижност.
Вид използван транспорт:
• Самолет;
• Автобус / бус;
• Моторна лодка.
Полетно разписание:
• 29.11.2023 FB 431 София, Т2 - Париж 07:20 - 09:20 ч.
• 29.11.2023 AF 422 Париж - Богота 13:10 - 19:30 ч.
• 10.12.2023 АF 423 Богота - Париж 23:45 - 16:10 (+1) ч.
• 12.12.2023 FB 432 Париж - София, Т2 10:20 - 14:05 ч.
• За туристи, които пътуват сами, фирмата не поема ангажимент да осигури второ лице за комбинация. Туристът се записва за настаняване в самостоятелна стая, а ако не желае, той приема да бъде настанен в стая с 2 или 3 легла заедно с друг/и турист/и от същия пол. Ако туристът желае да се комбинира при възможност, това условие се вписва при сключване на договора.
• Замяната на хотел с подобен от същата категория не се счита за промяна.
• Авиокомпанията си запазва правото за смяна на часовете на излитане и кацане, за което туроператорът ще информира своевременно потребителите.
• В случай на промяна на летищните и горивните такси туроператорът ще уведоми потребителя, а потребителят се задължава да доплати разликата до 21 дни преди отпътуването.
• Точните часове на екскурзиите се определят на място. Туроператорът си запазва правото да променя последователността на изпълнение на мероприятията по програмата.
• Туроператорът не носи отговорност при промяна на музейните такси и работното време на музеите. Възможно е да настъпят промени. Туроператорът си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от него причини.
• Туроператорът не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти в случаи на форсмажор за дейности и събития, които не са организирани от туроператора, както и ако туристът прекрати доброволно своето пътуване през времетраенето му. В този случай туроператорът оказва съдействие, но всички допълнителни разходи, включително и транспортните, са за сметка на туриста.
• Цените не включват непосочените в програмата хранения, напитки, бакшиши за носачите на багаж в ресторантите, хотелите и други лични разходи.
• Цените са при курс 1 щ.д. = 1,80лв. и 1 евро = 1,96лв. При промяна с повече от 8% цената ще бъде преизчислена към датата на окончателното плащане.
• Преди заминаване туроператорът ще информира туристите за евентуални изисквания, процедури и препоръки, отнасящи се до влизането и престоя в Колумбия.
• Всеки може да закупи неограничен брой ваучери за себе си и за близки.
Празнувайте Нова година в Пирот с празнична вечеря и закуски във Villa Banjica
Нощувка на човек с изхранване закуска в Естрея Резиденс, Св.св. Константин и Елена
Нощувка на човек с изхранване all inclusive в Пирин Голф Апартаментен Комплекс, Разложка котловина
Незабравимо приключение в Истанбул - 4 дни с 2 нощувки със закуски в хотел 3 звезди
Нова година в Аугуста Спа хотел, Хисаря: Празнично изживяване с луксозни удобства
Екскурзия до Сърбия: Белград и Ниш с включени закуски и обиколка на забележителностите
Културно приключение из Анкара, Кападокия и други градове в Турция
Нощувка на човек с изхранване закуска и вечеря в Спа Хотел Инфинити Парк, Велинград
До Истанбул и Одрин (2 нощувки, закуски в хотел Rio 2*) за 138 лв.
До Истанбул и Одрин (5 дни/3 нощувки със закуски в хотел Soriso 4*) за 260 лв.
Нощувка на човек с изхранване закуска и вечеря в Медите Спа Резорт, Сандански
Специална оферта за Роял Спа, Велинград с включена закуска и вечеря
Уикенд екскурзия до Лозенград и Одрин със закуски само за 129.90 лв!
Екскурзия до Истанбул и Одрин, Турция - 5 дни с 3 нощувки
Нощувка на човек с изхранване закуска и вечеря в Хотел Германея, Сапарева баня
Златна есен във Велинград: Супер оферта с нощувка, закуска, вечеря и СПА в хотел Роял
Екскурзия до Истанбул и Одрин - 5 дни/3 нощи в хотел Florans 3* или Kecik 3*
Луксозен СПА престой в Павел Баня: Нощувка със закуска и вечеря