Местоположение:
Чорлу
Тип настаняване:
BB - закуска
Екскурзия в Чорлу и Одрин:Прекарайте два вълнуващи дни в Турция с екскурзия до Чорлу и Одрин, организирана от Дениз Травел. Открийте културното и шопинг съкровище на тези два града.
Ден 1: След отпътуване от храм паметника Александър Невски в
София, се насочваме към Чорлу. Започваме с обиколка на фабричния магазин ТАЧ, предлагащ висококачествени спални комплекти и други текстилни изделия. След това продължаваме с шопинг в моловете Кипа, Орион и Тренд Арена. Ще имате време и за разходки из центъра на Чорлу.
Ден 2: Закусваме в хотела и посещаваме пазара на Чорлу. Не изпускайте възможността за пазаруване на местни производители. Следобед продължаваме към Одрин, където ще разгледаме борсата за перилни препарати и ще намерите
изгодни предложения. Последната сте в Одрин преди да се върнем към България.
Екскурзията е с продължителност 2 дни и включва 1 нощувка с включена закуска. Необходима е валидна задгранична идентификация. Възползвайте се от уникалното предложение за шопинг и културни забележителности в Турция!
ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА:
Срещу един ваучер на човек предплащате 17 лв., при двойно/ тройно настаняване за:
Транспорт с автобус/ микробус;
1 нощувка със закуска в хотел 3*;
Пътни и гранични такси;
Представител от страна на Дениз Травел;
Посещение на фабричния магазин Тач;
Посещение на Мол Кипа;
Посещение на Мол Орион;
Виж повече на 'Прочети още".
ДОПЛАЩАНИЯ:
Медицинска застраховка – 5 лв;
Разходи от личен характер;
Доплащане за единично настаняване - 40 лв;