Хотел Sax Balkan в Димитровград, Сърбия - Фестивал на Баницата

Оценка: 0 / 5, 0 Глас(а)
Офертата е изтекла
Абонирай се
оферта от deals.bg
81.30
/
159лв.
ТОП ЦЕНА
Изтекла оферта
Име на хотела: Роял Холидейз  
Местоположение: Димитровград
Тип настаняване: HB - полупансион

Изживейте уникално пътуване до Димитровград, Сърбия, с престой в хотел Sax Balkan и не забравите да сте част от прочутия Фестивал на Баницата в град Бела Паланка. Програмата включва посещение на известния пиротски пазар, където можете да се насладите на богат набор от екологично чисти местни продукти, като млечни изделия и каймак. След това продължете към Бела Паланка, за да участвате във Фестивала на Баницата, който се провежда всяка година и привлича множество туристи.

Вечерната програма предлага специална вечеря с жива музика и неограничени напитки местно производство. Нощувайте в комфортните стаи на хотел Sax Balkan и се насладете на висококачествено обслужване.

Допълнителни екскурзии могат да бъдат резервирани в офиса на агенцията преди отпътуване, при минимален брой от 20 записани туристи. Ако търсите вълнуващи предизвикателства и обичате да откривате нови места, тази оферта е идеална за вас.

Не пропускайте възможността да опитате каймак - уникален сръбски продукт, подобен на масло, както и разнообразие от свежи плодове и зеленчуци. Уверете се, че сте част от тази незабравима екскурзия до Димитровград и Белграда през 2025 година. Брой посещения, ограничени! Резервирайте сега и бъдете част от едно незабравимо приключение!

Забележителности в близост до Роял Холидейз, Димитровград

ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА: Срещу един ваучер предплащате 21 лв. на човек, при двойно/ тройно настаняване за:: Транспорт с комфортен туристически автобус; 1 нощувка в Hotel Sax Balkan; 1 закуска; 1 вечеря с богато меню, музика на живо и неограничено количество на алкохолни и безалкохолни напитки; Посещение на град Пирот; Медицинска застраховка; Водач - представител; Посещение на град Бела Паланка-Фестивала на Баницата; ДОПЛАЩАНИЯ: Разходи от личен характер; Доплащане за единично настаняване; Доплащане за дете от 0 до 4.99 г настанено с двама възрастни заплаща, само транспорт седалка - 45 лв; Доплащане за дете от 5 до 11.99 г настанено с двама възрастни - 119 лв; Медицинска застраховка за хора над 65 г. - 5 лв.; Потегляне от Враца /Мездра се доплащане 10 лв;

Вижте още подобни предложения

Празник в Сърбия: нощувка в Сакс Балкан Димитровград с жива музика
виж офертата
добави в любими
повече за офертата
виж офертата

Празник в Сърбия: нощувка в Сакс Балкан Димитровград с жива музика

Дата: 08.08 - 09.08 + полупансион

оферта от grupovo.bg

110.44
/
216лв.
специално предложение