Почивка в хотел Сънсет Бийч 3*, Лозенец с включени хранения и басейн

Оценка: 0 / 5, 0 Глас(а)
Офертата е изтекла
Абонирай се
оферта от deals.bg
67.50лв.
/
34.51
ТОП ЦЕНА
Изтекла оферта
Име на хотела: Хотел Сънсет Бийч  
Местоположение: Лозенец
Тип настаняване: FB - пълен пансион

Хотел Сънсет Бийч 3* е идеалното място за вашата следваща почивка, разположен в живописното селище Лозенец, край бреговете на Черно море в България. Хотелът предлага комфортно настаняване и разнообразие от удобства, които обещават релаксиращ и запомнящ се престой.

Стаите в хотел Сънсет Бийч са модерно обзаведени и разполагат с всички необходими удобства за уютен престой, включително безплатен Wi-Fi интернет достъп. Външният басейн е едно от основните ни предимства, където можете да се насладите на слънчевите лъчи и освежаващите води. За най-малките гости има и специално обособен детски кът, където могат да се забавляват на воля.

Изхранването в хотел Сънсет Бийч е на база FB (пълен пансион), което означава, че ще имате удоволствието да се насладите на вкусна закуска, обяд и вечеря в нашия ресторант. Селекцията от местни и международни ястия ще задоволи и най-взискателните кулинарни предпочитания.

Лозенец е очарователно място, което съчетава красотата на морето с уникалната атмосфера на малко курортно селище. В близост до хотела има множество възможности за развлечения и спортни активности, включително водни спортове, разходки и екскурзии в околността.

Забележителности - Докато сте в Лозенец, не пропускайте да посетите красивите плажове и природни забележителности на региона, както и да се насладите на местната кухня в уютните ресторанти из селото.

Хотел Сънсет Бийч е идеален за семейства с деца като предлага безплатно настаняване за деца до 11.99 години. Това е прекрасна възможност да прекарате качествено време със семейството си край морето, без да се лишавате от удобства и комфорт.

Резервирайте вашата почивка в хотел Сънсет Бийч Лозенец сега и се насладете на незабравими моменти под слънцето!

Забележителности в близост до Хотел Сънсет Бийч, Лозенец

ДЕТАЙЛИ И УСЛОВИЯ: Ваучерът е валиден за настаняване в периода: 05.08. - 15.09.2025 г.; * *Настоящите цени важат за резервиране до 31.08.2025 г.; Преди да закупите ваучер е необходимо да проверите за свободни места на телефон: 0894 554 655, 0894 554 654, 0894 554 663 или да изпратите писмено Вашата заявка във формата за запитване; Внимание: запитването за свободни места по телефона или чрез писмената форма, не е резервация; След като извършите плащане е задължително да се свържете с нас, за да направите Вашата резервация; Настаняване след 15:00 ч., осводождаване на стаите до 11:30 ч.; При настаняване е необходимо да предоставите разпечатан ваучер; Промяна на дата е възможна само след изричното съгласие на хотела и наличие на свободни места; Можете да закупите неограничен брой ваучери за себе си или за подарък; Анулации се правят спрямо анулационната политика на хотела; От актуалната промоция можете да се възползвате единствено чрез закупуване на ваучер от този сайт; Всички условия на този сайт. ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА: Нощувка със закуска, обяд и вечеря на човек, настанен в двойна стая, при двама пълноплащащи; Басейн с чадър и шезлонг; Детски сектор в басейна, площадка с пясъчник и др.; Безжичен интернет; Паркинг; Туристическа такса и ДДС; Дете до 1.99 г. - безплатно на база пакета; Първо дете от 2 до 11.99 г., настанено с двама възрастни - безплатно на база пакета. ДОПЛАЩАНИЯ: При 1 възрастен и дете: за първо дете от 2 до 11.99 г., настанено на основно легло се доплаща: 59 лв. на ден база пакета за периода: 5.08. - 16.08.; 53 лв. на ден на база пакета за периода: 17.08. - 06.09.; 47 лв. на ден на база пакета за периода: 07.09. - 15.09.; За второ дете от 2 до 11.99 г., настанено в двойна стая с двама възрастни се доплаща: 35 лв. на ден база пакета за периода: 05.08. - 06.09.; 30 лв. на ден на база пакета за периода: 07.09. - 15.09.; Дете над 12 г. или трети възрастен, настанен на допълнително легло - фотьойл се доплаща: 68 лв. на ден база пакета за периода: 5.08. - 16.08.; 61 лв. на ден на база пакета за периода: 17.08. - 06.09.; 54 лв. на ден на база пакета за периода: 07.09. - 15.09.; При настаняване на един възрастен и две деца от 2 до 11.99 г. се закупуват 2 ваучера; Допуска се настаняване на домашни любимци до 9.99 кг. - 10 лв. на ден; над 10 кг. - 15 лв. Настаняването е след потвърждение; Такса късно освобождаване, след 11:30 ч. се полаща 10 лв. на всеки започнат час; За единично настаняване: 0894 554 654.

Вижте още подобни предложения

Ранни записвания за море 2026 в хотел Лозенец Ризорт 3*
виж офертата
добави в любими
повече за офертата
виж офертата

Ранни записвания за море 2026 в хотел Лозенец Ризорт 3*

Дата: 20.05 - 15.09 + без храна

оферта от grupovo.bg

59.80лв.
/
30.58
Ранни записвания за първа линия на плаж Оазис Бийч, Лозенец
виж офертата
добави в любими
повече за офертата
виж офертата

Ранни записвания за първа линия на плаж Оазис Бийч, Лозенец

Дата: 05.06 - 15.09 + all inclusive

оферта от grupovo.bg

90.50лв.
/
46.27
специално предложение