Royal Calisto - новото име на созополската перла Calisto. През сезон 2024 гостите на хотела ще могат да се насладят на изцяло ремонтирана база и напълно обновен вид.
Хотелът е с топ локация – разположен удобно в местност Буджака, на 150 метра от плаж Харманите и 50 метра от оборотния плаж Бамбу Бийч, в близост до небезизвестната Весела уличка и само на няколко крачки от центъра на Созопол.
МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЙ - 3 НОЩУВКИ!
Няма свободни места от 28 юни до 01 юли!
При настаняване в периода от 31 Mай до 27 Юни и от 01 до 15 Септември:
1. Еднодневен пакет в Двойна делукс стая с изглед басейн (за двама): VIP цена: 130 лв.
2. Еднодневен пакет в Тройна делукс стая с изглед басейн (за трима): VIP цена: 160 лв.
3. Еднодневен пакет в Апартамент с една спалня с морски изглед (за до четирима): VIP цена : 220 лв.
4. Еднодневен пакет в Апартамент с две спални с частчен морски изглед (за до шестима): VIP цена : 300 лв.
ВИП ваучерът е за ПОМЕЩЕНИЕ и включва:
Закуска на блок маса от 08:00 - 10:00 часа
Вечеря на блок маса от 18:00 - 20:00 часа (при по-малко от 30 души се сервира по предварително изготвено меню)
Двойна стая - 2 + 1
Тройна стая - 3
Апартамент с една спалня: 4
Апартамент с две спални: 6
За паркинга: При настаняване се предоставя дистанционно управление за автоматичната бариера на паркинга срещу депозит от 50 лева. При освобождаване на стаята Ви и след връщане на индивидуалното дистанционно депозита се възстановява.
Забележителности в близост до Хотел Роял Калисто, Созопол, Созопол
Почивка в Созопол - хотел на 150м от плажа
Наем на вила за 16 души в Cherry Villa, Созопол