Местоположение:
Делчево
Тип настаняване:
OB - без храна
Открийте очарованието на Делчево Ако искате да празнувате 8
март по незабравим начин, насочете се към Делчево, уютно разположено на бреговете на река Брегалница в Северна Македония. С красотата на Малешевската планина и чистата въздушна атмосфера, тази дестинация е идеална за бягство от градския шум.
Насладете се на празничния обяд Включено в програмата е празничен обяд с жива музика в ресторант „Липите“, където ще се насладите на традиционни ястия като шопска салата, пилешки стек или гурманска плескавица, и домашни еклери за десерт. Включени са и вино и местни специалитети, които ще направят вашето посещение още по-незабравимо.
Открийте местната култура Свободното време за шопинг ви дава възможност да посетите местния съботен пазар, където можете да закупите висококачествени хранителни продукти на ниски цени.
Северна Македония е дом на много културни и исторически забележителности, което прави тази екскурзия не само отпускаща, но и обогатяваща. Планирайте пътуването си до Делчево и се насладете на всичко, което този красив регион има да предложи.
Необходимо преди да се закупи ваучер да се провери за наличие на свободни места.До 1 ден след заплащане на ваучера е необходимо да се обадите в ТА за за подписване на туристическия договор.Клиенти, които не са сключили туристически договор, нямат право на възстановяване на платената за ваучер за отстъпка сума в случай, че екскурзията не се проведе.Промоционалната цена се заплаща на място в туристическата агенция срещу предоставен ваучер за отстъпка.ТО не носи отговорност и не възстановява суми на туристи, на които по някакви причини им е отказан достъпа до Турция, поради забрана за напускане на страната, невалидни или липсващи документи или други независещи от него причини.ТО си запазва правото за промяна на последователността при провеждане на допълнителните екскурзии в зависимост от метеорологичните условия и възможностите на местните ни партньори.ТА си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата.Местата в автобуса са по реда на записване в агенцията.